درباره ما

این سامانه نوبت دهی، توسط تیم طب کال تهیه شده است و امید است که نیازهای کاربران پزشک و بیمار را در امر نوبت دهی مرتفع سازد. 

وبسایت طب کال (www.tebcall.com) و اپلیکیشن طب کال یک سیستم مشاوره پزشکی می باشد و برقرار کننده ارتباط شما با پزشک ها و متخصصین می باشد از این رو لزومی به پاسخگویی سریع درآن نیست و شما برای درمان می بایست اقدام به مراجعه حضوری نمایید و بطور کل “طب کال” ویزیت آنلاین نمی باشد بلکه دریافت مشاوره پزشکی از افراد ذی صلاح است.

“طب کال” موظف به همکاری با پزشک های مورد تایید سازمان نظام پزشکی ایران می باشد و صرفا یک تسهیل گر و وسیله ارتباطی بین شما و پزشک ها است و در قبال مشاوره ها، مطالب ارائه شده توسط ایشان و پیگیری های پزشکی بعد از آن( چه از جانب پزشک و چه از جانب شما ) هیچگونه مسئولیتی اعم از حقوقی و کیفری نداشته و شما و پزشک شما مستقیما با هم در ارتباط هستید و می توانید پیگیری ها را انجام بدهید. با این حال ” طب کال” به شما این اطمینان را می دهد که با بهترین پزشک ها و مراکز درمانی همکاری داشته و تسهیل کننده ارتباط شما با پزشک ها باشد.

شما باید درهر مشاوره­ی درخواستی  یک سئوال با موضوع مشخص  را مطرح نمایید و پزشک نیز در همان محدوده ذکر شده مشاوره ارائه می نماید. هنگامی که پزشک بنا بر صلاحدید خود تشخیص داد که پاسخ شما به طور کامل داده شده است حق دارد مشاوره را ببندد. درصورتیکه شما درمورد موضوع دیگری سوال دارید باید یک مشاوره جدید درخواست نمایید.

لطفاً در پایان هر مشاوره با رای دادن و اعلام میزان رضایت خود از کیفیت مشاوره دریافتی ما را در بهبود عملکرد و ارائه خدمات یاری نمایید.

اطلاعاتی که شما در این اپلیکیشن وارد می‌کنید، تنها در حساب کاربری خودتان ثبت می‌شود و به هیچ ارگان یا شخص دیگر به جز پزشک مشاور شما فرستاده نخواهد شد. اگر شما به میل خودتان این اطلاعات را به شخصی یا ارگانی منتقل کردید، مسئولیت این انتقال جهت هرگونه استفاده‌ای به عهده شما خواهد بود.  توصیه ما به شما این است که دستگاه همراه خود را مجهز به کلمه عبور نمایید تا آن را در برابر استفاده دیگران محافظت کنید.

شما با نصب این اپلیکیشن و قبول شرایط مندرج دراین متن، اجازه استفاده از آن وتمام نسخه‌های آینده آن را ،درصورت بروزرسانی، دارید. این اجازه متعلق به شماست و شما حق ندارید مجوز استفاده خود را به غیر منتقل کنید. طراحان نرم افزار این اجازه را دارند که
در صورت لزوم و بنابر تشخیص خود دسترسی استفاده شما را محدود و  باطل
نمایند. 

هرگونه بی احترامی به پزشک ها پیگرد قانونی داشته و به “طب کال” این اجازه را میدهد که حساب کاربری شما را مسدود و از طریق مراجع قانونی نسبت به برخورد با فرد خاطی اقدام نماید.

برای تهیه و طراحی این نرم افزار نهایت دقت لازم جهت کارکرد صحیح آن به‌عمل آمده است. با این حال طراحان این اپلیکیشن هیچ گونه مسئولیتی را که مربوط به زیان وخسارت (مستقیم یا غیر مستقیم، از دست دادن اطلاعات، جانی یا مالی ) ناشی از استفاده نادرست از این اپلیکیشن باشد را بر عهده نمی گیرند. 

اسکرول به بالا

قبلا توسط دکتر حریرچیان ویزیت شده اید و نزد ایشان پرونده دارید ؟

قبلا توسط دکتر اسدی ویزیت شده اید ؟

قبلا توسط دکتر تفاخری ویزیت شده اید؟